בר / בת מצווה

הרגש, המורשת וההיסטוריה המשתקפים מהנוף בעולמיא מתחברים לאירוע הבר/בת מצווה באופן טיבעי. בחירה בעולמיא לחגיגת השמחה שלכם מעניקה משמעות לאירוע, בנוסף ליכולת של המקום ליצור מגוון רחב של חוויות שיתאימו בדיוק לכם.

תפילות באווירה ייחודית אל מול הנוף היחיד במינו בעולם או תפילות בכותל שממשיכות לאירוע מיוחד במתחם, הן האופציות האולטימטיביות לחגיגת בר/בת מצווה. 

עולמיא נותן פתרון אידיאלי לאירוע שמח שיש בו גם ערך מוסף. 

בעולמיא תוכלו לבחור כיצד לנצל את המתחמים המוצעים כאן באופן שיישרת את האירוע שלכם בצורה הטובה ביותר. זאת בנוסף למטבח השף היוקרתי, הבר האיכותי, אפשרויות התאורה וההגברה והצוות המקצועי.

Bar/Bat Mitzvah

בר/בת מצווה

בר/בת מצווה בעולמיא

ההחלטה לחגוג לידכם את חגיגת הבר או בת מצווה בישראל ובירושלים בפרט, הינה החלטה היכולה להשפיע רבות על עתידם. בין אם תחליטו לערוך את התפילה בעולמיא, אל מול נוף הכותל הנשקף מתוך המקום, או להגיע לעולמיא לאחר עריכת הטכס בכותל, ההתרגשות תעלה לפסגות חדשות.

לכבוד רב יהיה לנו לארח אתכם, את המשפחה והחברים הקרובים בעת חציית אבן דרך חשובה בה ילדכם הופכים לבוגרים.

מסורת יהודית זו מייצגת מחויבות ואחריות על היותנו חלק מעם הנבנה מההיסטוריה שלו תוך מבט והתקדמות אל עבר עתידו.

עולמיא הוא המקום המתאים ביותר לחגוג את זה !

אתם מוזמנים לחגוג את שמחתכם בחללים היחודיים שלנו : אולם הקשתות וקבלת הפנים, הפרגולה המוקפת בזכוכיות שקופות לפנורמה מושלמת, ועצי הזית והגנים הנשקפים מכל עבר. אצלנו אין גבול לאפשרויות. לא משנה באיזו עונה מעונות השנה ובמספר האורחים. בין אם מדובר בתפילת בוקר ולאחריה בראצ' עשיר ובין אם מתוכננת ארוחת ערב חגיגית ומסיבה – עולמיא הוא המקום הטוב ביותר בירושלים לאירוע שלכם.

התכנון הגמיש בעיצוב האירוע, סידור ההושבה , המטבח האיכותי והשרות הבלתי מתפשר שלנו, יהפכו את בר או בת המצווה שלכם לאירוע הטוב ביותר שיכולתם לבקש.

תנו לעולמיא להצטרף אליכם ולחגוג יחד את החיי בבר ובבת המצווה שלכם בירושלים.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

או התקשרו:
077-9968853

Open chat
1
צריכים עזרה?
היי 👋
איך אפשר לעזור?