אירועים בעולמיא

חתונות


מאורסים? מחפשים לארגן טקס ואירוע בלתי נשכחים?
עולמיא, עם הנופים היפים ביותר בירושלים הוא המתחם הייחודי ביותר עבורכם.
עולמיא מפיקה חתונות קיץ עד 700 מוזמנים, בשימוש שטחים פנימיים וחיצוניים של המתחם, או 350 אורחים בחודשי החורף אשר לא גורע מיופיים של הנופים המרהיבים. המתחם שקוף ובכך מאפשר תצפית מושלמת מכל כיסא לעבר הנוף.


בר/בת מצווה


בחירה בעולמיא כמקום האירוע לחגיגת בר/בת מצווה מבטא את אהבתכם לירושלים ומשריש את החשיבות שלה במסעו של ילדכם לחייו הבוגרים.
תפילות בכותל- או בעולמיא עם נוף אל מול הכותל, אשר ממשיך בשמחה לאירוע עם המשפחה והחברים לבראנץ' חגיגי או ארוחת צהריים, הוא הפתרון האידיאלי לבר/בת מצווה מול נופים אשר נותנים השראה וערך מוסף להמשך.
באירועי הערב לחגיגת בר/בת מצווה נהנים האורחים גם מצבעים עוצרי הנשימה של שקיעת השמש בירושלים. מערכות הסאונד והתאורה בעולמיא יכולות רק להוסיף לאוירה במסיבה שלכם. האורחים יכולים להמשיך לרקוד אל תוך הלילה בתוך חלל הקשתות לחגיגה בלתי נשכחת.


אירועים עסקיים וכנסים


ממתחם עולמיא נשקפים נופיה של ירושלים במבנה המעוררים השראה. הפלטפורמה הגמישה שלנו, הנוחות והעיצוב ברמה הגבוהה ביותר, מאפשרים למפיקי האירועים הגדולים מהארץ ומהעולם, ליצור מסגרת מותאמת לכל לקוח לצרכים הייחודיים של כל אחד מהם.
לכינוס אינטימי ואלגנטי, כנס או ערב גאלה, השקת מוצר, טקס הענקת פרס, עולמיא היא הכתובת שלכם. הצוות המנוסה והמקצועי שלנו, יציע לכם את כל האלטרנטיבות ליצירת האירוע האקסקלוסיבי בהתאם לכל הדרישות שלכם על הצד הטוב ביותר. אצלנו, תמיד מוצאים את הפתרון להפוך את הבלתי אפשרי לאפשרי.


 אירועי קונספט ותרבות


בעולמיא יש לכם את היכולת להגשים כל מחשבה ודמיון לחוויה המעוצבת באופן ייחודי. שלא כמו בשום מתחם אחר, עולמיא מאפשר לכם חופש מוחלט להחליט. אנחנו נוכל לסייע לכם בגישה ישירה לרשת הענפה של הספקים שלנו, מומחים באספקת כל האלטרנטיבות לבניית האירוע הבלתי נשכח שלכם. חלומותיכם יתגשמו בעולמיא, בשילוב המרגש עם נופי ירושלים המרהיבים ועם השירות ברמה הגבוהה ביותר בירושלים.


אירוסין וחינה


ניתן לשקול גם חגיגת אירוסין או טקס חינה חגיגי עם העושר והייחוד שיש לעולמיא להציע. אנו יכולים ליצור עבורכם הפקה אינטימית או אוירה חגיגית ומושקעת. צוות ההנהלה של עולמיא מחויבים למצוינות.


ברית ובריתה


מזל טוב! חשבתם על ברית או בריתה במקום שירושלים תהיה נוכחת כחלק בלתי נפרד מהאירוע?
אם אתם מחפשים אירוע בוקר עם טקס ברית הממשיך לבראנץ' או ארוחת צהריים ממטבח השף שלנו, פנו לעולמיא לאירוע והזדמנות שלא תוכלו למצוא בשום מקום אחר.