אודות עולמיא


עולמיא הוא המתחם החדש בירושלים לאירועים פרטיים ועסקיים עם נופים פנורמיים עוצרי נשימה של העיר העתיקה והמודרנית גם יחד, אשר שילובם ייחודי למיקום שלנו.

המתחם החדש בשם עולמיא, מהמקורות התנכיים, פירושו "עולם תמידי", "עולמו של הבורא", "נצח" או "אינסוף". הוא ממוקם בטיילת האס, בקצה המזרחי של הטיילת במזרח תלפיות. קרוב ל4,000 שנים של היסטוריה מלווים אתכם במורד המדרגות אל עבר הכניסה הראשית.

לוקסוס הוא החופש ליצור אירוע איך שדמיינתם אותו. אין מכשולים בעולמיא! הצוות שלנו מבטיח רמת שירות אשר נדיר למצוא בישראל. יחד עם שף המטבח שלנו אנחנו מבטיחים חוויה קולינרית ייחודית, מפיקי האירועים המקצועיים ביותר בישראל, מעצבים מומלצים, מוזיקאים ובדרנים. כולם לרשותכם כאן בעולמיא שמחים לסייע לכם להפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח.


עולמיא – גן אירועים


מתחם האירועים עולמיא הינו גן אירועים בירושלים המורכב משני אזורים: חלל הקשתות הפנימי המחבר בין האבנים הירושלמיות לבין העץ ועיטורי הברזל המשרים אוירה וחום, והחלל החיצוני שהינו פרגולה וזכוכית: מבנה שקוף ונקי המעצים את הנוף עוצר הנשימה ואת היופי של ירושלים והרי יהודה. מתחם עולמיא בנוי משני מתחמים מחוברים. המבנה השקוף/ הפרגולה מזכוכית, קונסטרוקציה קלה לחלוטין מהווה את האולם העיקרי. קירות אקורדיון שקופים שנפתחים בעונת הקיץ, כמו גם הגג הנפתח. האדריכלות והעיצוב עוזרים לכם להרגיש כחלק מהגנים ההיקפיים ועצי הזית של טיילת האס. את קירות הזכוכית של הפרגולה ניתן לפתוח ובכך להעצים את החלל ולתת תחושה של חגיגה בטבע. הגנים המרהיבים של טיילת האס מאפשרים אופציות למקומות ישיבה נוספים ובילוי אלטרנטיבי בעונות הרלוונטיות. הגג החשמלי הניתן לפתיחה, אשר יובא מאיטליה, הינו בונוס ייחודי למקום, המאפשר הנאה מהצבע הכחול הייחודי של שמי ירושלים בבקרים, לילות זרועי כוכבים וטמפרטורות מתונות בערבי הקיץ והסתיו. בנוסף, בשל העובדה שמדובר באירוע בתוך גן אירועים ירושלמי.


מתחם עולמיא – נותן פתרון גמיש ומקיף לאירוע שלך עם השירות הטוב ביותר


תורת השירות שלנו ב עולמיא הוא שהלקוח תמיד במקום הראשון. במהלך האירוע, הלקוח הוא הזוג שמתחתן, ההורים של ילד הבר/בת מצווה, הלקוח העסקי וכל אורח אשר נוכח במקום. אנו מוודאים שכל הציפיות ימולאו וכל אורח המשתתף באירוע יהיה מרוצה, רגוע וחווה רגע שיזכור לתמיד. אנחנו פועלים בדרך הזאת מתוך ההכרות שלנו בסטנדרטים הבינלאומיים וגם מתוך ידיעה ותקווה שכל אורח יהפוך ללקוח בעתיד. ב עולמיא יחס אישי הוא בראש סולם העדיפויות.

עולמיא מעורבת מהביקור הראשון שלכם במקום ועד להוצאת האירוע לפועל, ומבטיחה שלא לשכוח גם את הפרט הקטן ביותר. נשמח לעזור לכם בהגשמת חלומותיכם יחד עם הצוות המקצועי שלנו שילווה אתכם מהתכנון הראשוני ועד לביצוע הסופי של האירוע.

האירוע שלכם בעולמיא יהיה חוויה בלתי נשכחת שאין כמותה בירושלים…

מטבח השף


המטבח הישראלי משלב את הטוב שבכל העולמות.

עולים מכל קצוות תבל הפכו את הארץ לביתם. התרבות, המנהגים והטעמים שלהם הינם חלק בלתי נפרד מ "להיות ישראלי". עושר תרבותי זה, אשר עובר אלינו בירושה, מאפשר לנו להציע מנות שונות למגוון טעמים, עם ארומה ייחודית לכל טעם וטעם. בעולמיא, תוכלו להפתיע את האורחים שלכם בטעמים שמעולם לא טעמו. מטבח שף עבורנו פירושו איכות, שירות, יצירתיות ושפע.

מטבח השף והבר בעולמיא

מטבח השף ותענוגות הבר שלנו. בעולמיא אנו מתחייבים למצוינות. הצוות המקצועי יוצר שיתוף פעולה עם הלקוח במטרה להבין באופן מלא ומדויק מה מצופה, מתוכנן ונדרש לבניית "מנות התפריט" (א לה קרט) לכל אירוע. בעקבות טעמים משתנים ומגוונים, יש התאמה מושלמת לכל אחד. היינות, האלכוהול והקוקטיילים המיוחדים במינם, רק מוסיפים לכל תפריט באופן אידיאלי. ברגע שכל זה מוגדר, האירוע יוצא לדרך לביצוע מושלם. בעולמיא אנו מבינים סטנדרטיים בינלאומיים באירוח וגאים לדגול בזה.